اکسپرس اسنپ فود؛ تحویل غذا در سریع‌ترین زمان ممکن

هر زمان اپلیکیشن اسنپ‌فود را باز می‌کنید و سراغ سفارش آنلاین غذا می‌روید، در آن سوی تلفن همراه شما، ماجرایی جدید آغاز می‌شود؛ ماجرای پخت غذا و تحویل سفارش.

اکسپرس اسنپ فود؛ تحویل غذا در سریع‌ترین زمان ممکن

سفارش آنلاین غذا زندگی را ساده کرده است. دیگر نیازی نیست زمان زیادی را صرف پخت‌و‌پز کنید. کافی است اپلیکیشن اسنپ فود را باز کنید و با چند کلیک ساده، سفارش غذا را انجام دهید.

وقتی خسته‌اید و نمی‌توانید بیرون بروید، کافی است اپلیکیشن اسنپ فود را باز کنید و سراغ خرید آنلاین از سوپرمارکت‌ها بروید.

اما در آن سوی اپلیکیشن، این تازه اول کار است. رستوران و سوپرمارکت به تکاپو می‌افتد. سفارش شما آماده و بسته‌بندی می‌شود و روی کانتر رستوران یا مغازه قرار می‌گیرد. شما لحظاتی بعد، سفارش خود را دریافت می‌کنید؛ اما در این بین چه اتفاقی افتاده است؟
سرویس اکسپرس اسنپ فود چیست؟

سرویس اکسپرس سامانه ویژه حمل‌و‌نقل موتوری اسنپ‌فود است. همکاران اسنپ فود در این سرویس پس از آماده شدن سفارش غذا یا سوپرمارکت، سفارش را به سرعت تحویل می‌گیرند و به شما می‌رساند.

اکسپرس اسنپ فود
روند کار سرویس اکسپرس اسنپ‌فود

رستوران یا سوپرمارکت آماده شدن سفارش را اعلام می‌کند. شما از آماده شدن سفارش خود مطلع می‌شوید. در همین زمان، این سفارش به نزدیک‌ترین پیک اطلاع داده می‌شود.

با پیدا شدن پیک همکار اسنپ فود و قبول درخواست، شما و رستوران مطلع می‌شوید. همکار اکسپرس پس از مشاهده وضعیت سفارش روی اپلیکیشن مخصوص خود، سفارش را تحویل می‌گیرد. حالا به شما اطلاع داده می‌شود که پیک سفارش را تحویل گرفته و در حال حرکت به سوی شما است.

همان‌طور که همکار اکسپرس به سمت شما حرکت می‌کند، شما می‌توانید مکان لحظه به لحظه او را روی اپلیکیشن رصد کنید و از موقعیت او باخبر شوید.

دکمه تماس با پیک هم در گوشه سمت چپ و بالا قرار گرفته است که به شما امکان می‌دهد در صورت لزوم با او تماس بگیرید.
شاخص‌های کیفیت اکسپرس اسنپ فود

پیک اکسپرس اسنپ فود فردی آموزش دیده است که موظف است در زمانی معین و کوتاه، سفارش را به دست شما برساند.

هر همکار تنها مسئول یک سفارش است که از رستوران یا سوپرمارکت تحویل بگیرد و به مشتری تحویل دهد. به این ترتیب سفارش شما کاملا سالم به دستتان خواهد رسید. زمانی‌که تحویل سفارش با پیک رستوران است، پیک چندین سفارش را از رستوران تحویل می‌گیرد. شما باید مدت زمان زیادی منتظر بمانید تا پیک بلاخره به شما برسد، غذایتان ممکن است خراب شده باشد یا ریخته باشد و اگر جزو آخرین نفرات باشید، غذا سرد به دستتان خواهد رسید.

سفارش‌های سوپرمارکتی در کمتر از ۳۰ دقیقه و سفارش‌های رستوران در کمتر از ۵۰ دقیقه باید به مشتری تحویل داده می‌شوند.

در صورتی که سفارش مشتری به سبب اشتباه پیک با تأخیر تحویل داده شود، پیک جریمه خواهد شد.

اکسپرس اسنپ فود
عملکرد اکسپرس اسنپ فود

روزانه تعداد بسیار زیادی سفارش در اسنپ فود ثبت می‌شود. از این تعداد، ۲۲ هزار سفارش توسط همکاران اسنپ‌فود در زمانی استاندارد به مشتری تحویل داده می‌شود.

بیش از ۲۰۰۰ همکار اسنپ فود در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد و قم سفارش‌ها را به مشتری تحویل می‌دهند.

آینده سرویس اکسپرس اسنپ فود

سرویس اکسپرس اسنپ فود به سرعت در حال رشد است و به‌زودی در شیراز و تبریز هم فعال خواهد شد.

اسنپ فود با بهبود سرویس اکسپرس در تلاش است تا شما تجربه‌هایی بهتر در سفارش آنلاین غذا داشته باشید.

 

منبع : زومیت