تغییر ظاهری آب خروجی دستگاه تصفیه آب

10 / 10
از 1 کاربر

در روزهای اول نصب دستگاه تصفیه آب و همچنین در زمانهایی که فیلترهای دستگاه را تعویض می کنیم ممکن است در شکل ظاهری و رنگ آب تغییراتی ایجاد شود که موجب نگرانی شود. در این مقاله این تغییرات را با ذکر دلیل به وجود آمدن آنها برای شما بیان خواهیم کرد.

1. سفید شدن آب:

در زمان نصب دستگاه تصفیه آب و همچنین در زمان تعویض فیلترها آب به رنگ سفید در می آید که اصلآ مشکلی نیست و نوشیدن این آب برای شما ضرر ندارد زیرا این رنگ تنها به دلیل وجود مقدار زیادی اکسیژن در آب است به دلیل اینکه اکسیژن در فیلتر ها جمع شده و به همراه آب از آنها خارج می شود و این رنگ و اکسیژن بعد از چند روز استفاده کاملآ از بین می رود.

2. کف دار شدن آب :

مانند مورد بالا وجود کف در آب به آن معنا که حباب هایی که به سطح آب می آیند و کم کم از بین می روند نیز بیشتر در روزهای اولیه نصب دستگاه تصفیه آب و همچنین تعویض فیلتر به وجود می آید که نشانگر وجود ذراتی در آب هستند که این ضرات هم برای انسان ضرر ندارند و بعد از چند روز هم از بین می روند ولی اگر در زمانی دبگر آب دچار کف شود این مسئله را باید به دقت بررسی کرد.

3. چربی در آب:

در روزهای اول نصب دستگاه تصفیه آب ممکن است لایه نازکی از چربی بر روی آب وجود داشته باشد، این چربی همان روغن خوراکی است که در زمان نصب دستگاه به اتصالات زده می شود و برای بدن هم مضر نیست و بعد از مدت یه هفته کاملا از بین می رود.

تمامی این علائم باید بین یک هفته تا ده روز بعد از نصب دستگاه تصفیه آب از بین بروند در غیر این صورت مشکلی وجود دارد و باید با فروشنده خود جهت بررسی مشکل تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

اشکان : کمک فوری
0 0
سلام من آب خروجی دستگاه تصفیه آب کدر بود و بعد از تعویض فیلتر بازهم کدره چکار کنم؟
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام مخزن دستگاه تصفیه آب را چند بار خالی و پر نمایید تا املاح موجود در آن خارج شود
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :