نکاتی در مورد فیلترهای دستگاه تصفیه آب

10 / 10
از 1 کاربر

در این مقاله چند نکته در مورد فیلترهای دستگاه تصفیه آب و همچنین تعویض آنها را برای شما بیان خواهیم کرد که همواره باید به این نکات دقت کنید تا آب سالم را از دستگاه تصفیه آب دریافت نماییم.

1. همیشه قبل از خرید یا تعویض فیلترها هدف خود را مشخص نمایید، برای مثال هدف از تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب حذف املاح مضر است یا کاهش آلودگی آب، بعد از مشخص کردن هدف حتمآ از متخصصین برای انتخاب یک فیلتر مناسب کمک بگیرید تا بهترین و کارآمدترین فیلتر تصفیه آب را انتخاب کنید.

2.در هنگام خرید فروشنده و یا نصاب مدت زمانی را برای تعویض هر کدام از فیلترها برای شما تعیین می کنند ولی باید این نکته را بدانید که این زمان متغییر است و بسته به آلودگی آب شما ممکن است کاهش پیدا کند. همیشه سعی کنید زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب را از روی رنگ ، بو و طعم آب تشخیص دهید.

3. در زمان خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب همان فیلتر مخصوص دستگاه خود را تهیه فرمایید تا بازدهی دستگاه تصفیه آب شما پایین نیاید.

4. فیلترها را در زمان درست تعویض نمایید مخصوصآ فیلترهای اولیه ( سه مرحله اول ) تعویض به موقع این فیلترها از عبور املاح و رسیدن آنها به فیلترهای بعدی و خرابی آنها جلوگیری می کند.

ارسال نظر

سوسن : فیلتر
0 0
سلام من یک دستگاه تصفیه آب امریکایی از بانه خریداری کردم الان هرچه می گردم فیلتر آن نیست چکار کنم؟
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام به همین دلیل است که می گوییم دستگاه تصفیه آب با خدمات پس از فروش تهیه فرمایید. لطفآ تصویر دستگاه تصفیه آب و فیلتر آن را به ایمیل ما ارسال نمایید تا بررسی کرده و به شما اطلاع دهیم.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :