چرا فیلتر حمام

10 / 10
از 1 کاربر

در ابتدا این مقاله باید بدانیم آب مصرفی ما از کجا به دست می آید و چه مسیری را تا لوله های ما طی می کند. تمامی آب های مصرفی ما از منابعی مانند چاه ها ، سدها ، چشمه ها و... به دست می آید و سپس این آب را به منظور تصفیه شدن به تصفیه خانه برده و برای ضدعفونی و از بین بردن میکروب ها و باکتری ها از کلر استفاده می کنند که خود کلر برای بدن انسان زیان آور است و سپس آب را به درون لوله ها جاری می سازند ، در این مسیر آب از لوله های فوسوده و زنگ زده عبور می کند و در انتها آبی با میزان کلر محلول و املاح لوله به دست ما می رسد.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید کلر موجود در آب چگونه وارد بدن ما می شود و به ما ضرر می زند ما که آب را نمی نوشیم؟ باید بدانید در هنگام تماس بدن با آب گرم منافذ پوست باز می شود و املاح و کلر از طریق پوست وارد بدن می شود. کلر می تواند موجب بیماری های پوست و مو شود و همچنین می تواند موجب حساسیت های پوستی شود ، این را هم باید بدانید کلر در دمای کمتری نسبت به آب به بخار تبدیل می شود پس فضای حمام پر از بخار کلر می شود و این امر برای دستگاه تنفسی بسیار زیان آور است.

برای حذف کلر و دیگر املاح مضر آب یک راه حل بسیار ساده وجود دارد آن هم استفاده ار دستگاه تصفیه آب در مسیر آب است. فیلترهای تصفیه آب حمام به دو صورت وجود دارند: نوع اول آن که بسیار رایج است فیلتر هایی هستند که در مسیر شلنگ دوش متصل می شوند و نوع دوم فیلتر های سردوشی هستند که جایگزین سردوش می شوند و آب را قبل از رسیدن به بدن شما پاک و سالم می کنند.

ارسال نظر

سلیمان : سلیمان
0 0
لطفآ قیمت این محصول را بگویید
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام لیست قیمت انواع دستگاه تصفیه آب به ایمیل شما ارسال گردید.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :