چرا پیش تصفیه؟

10 / 10
از 1 کاربر

دستگاه تصفیه آب پیش تصفیه به دستگاهی گفته می شود که در ابتدا مسیر آب ورودی به ساختمان نصب می شود و موجب می شود قبل از ورود آب به ساختمان ذرات مضر و املاح آب حذف شود و این امر دارای فواید بسیار بالایی است که در این مقاله به چند نمونه از آنها اشاره خواهیم کرد.

1. دستگاه پیش تصفیه به دلیل اتصال در ابتدا جریان ورودی آب خانه موجب می شود تمام املاح مضر همچنین گل و لای و زنگ که به دلیل وجود لوله های فرسوده وارد آب شده اند را حذف کرده و آبی سالم را در اختیار ما قرار دهد.

2. یکی از مهمترین کارهایی که دستگاه پیش تصفیه انجام می دهد حذف کلر از آب است. کلر نه تنها از راه آشامیدن بلکه از طریق پوست هم می تواند جذب شود و استفاده ار این دستگاه تصفیه آب موجب حذف کلر و بدست آمدن آب سالم برای استحمام می شود.

3. سنگینی آب موجب کاهش عملکرد شوینده ها می شود پس استفاده از دستگاه تصفیه آب کلی ساختمان عملکرد شستشو را راحت تر می کند.

4. این فیلتر به دلیل جدا کردن رسوب از آب موجب می شود دستگاه هایی که در ارتباط با آب هستند مانند پکیج و آبگرمکن ، اتو ، ماشین لباس شویی و ضرفشویی و ... بهتر کار کنند و استهلاک آنها کم شود، زیرا بیشتر خرابی این وسیله ها به خصوص آب گرمکن و پکیج به دلیل رسوب گرفتن آنها است.

5. به دلیل جدایی رسوب وزنگ لوله های موجود در مسیر آب رسانی تا منزل موجب می شود که آب بهتر در لوله ها جریان پیدا کرده و از گرفتگی و خرابی لوله کشی ساخنمان جلوگیری می کند.

ارسال نظر

جواد : مبلغ
0 0
لطفآ قیمت دستگاه تصفیه آب پیش تصفیه را اعلام کنید
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام لیست قیمت و کاتالوگ انواع دستگاه تصفیه آب برای شما ارسال گردید. لطفآایمیل خود را چک نمایید
محسن : استعلام قیمت
0 0
با سلام . لطفا" لیست قیمت و کاتالوگ انواع فیلترهای پیش تصفیه را ارسال نمائید . با تشکر فراوان .
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام لیست قیمت و کاتالوگ انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب برای شما ارسال شد
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :