دستگاه تصفیه آب اداری

 دستگاه تصفیه آب اداری عملکردی مانند تصفیه آبهای خانگی دارد اما با حجم آب خروجی بیشتر ، تعداد فیلتر های بیشتر و اندازه بزرگتر و پمپ قوی تر که برای استفاده در ادارات ، ارگانها و رستورانها در دسترس شما مشتریان گرامی قرار داده شده است.

دستگاه تصفیه آب اداری دارای تعداد فیلتر های متفاوتی هستند که به وسیله این فیلترها املاحی مانند سرب ، مس ، بو و مزه ، لجن و ذرات معلق در آب را حذف می کنند و آب سالم و پاک را در دسترس کارمندان قرار می دهد. روند کار تصفیه آب در دستگاه تصفیه آب اداری به این طریقه است که فیلتر های اولیه رسوبات ، کلر ، شن و ماس و سایر مواد معلق در آب را جدا کرده و آن را به طرف فیلتر های بعدی هدایت می کنند ، فیلتر های ثانویه وظیفه حذف آلودگی هایی مانند نیترات ، سموم ، قارچ ها و مواد سمی را از آب دارند  و آن را به فیلتر های بعدی که وظیفه از بین بردن رنگ و بو و همچنین حذف خاصیت اسیدی آب را دارند  تحویل می دهند.

دستگاه تصفیه آب اداری دارای صدای کم و همچنین مصرف برق مناسب هستند  و قابلیت دیگری که این دسته از تصفیه آب ها دارند امکان کنترول املاح است پس در نتیجه املاح مفید از آب حذف نمی شود و آبی بدون املاح مضر و با املاح مفید را در دسترس شما قرار می دهد.