دستگاه تصفیه آب تجاری

دستگاه تصفیه آب تجاری عمدتآ در مراکز تجای و ادارات استفاده می شود که میزان آب خروجی بین 500 تا 1500 لیتر را در روز نیاز دارند. در واقع دستگاه تصفیه آب تجاری همان دستگاه تصفیه آب خانگی است ولی با حجم خروجی آب بیشتر و فیلترهای بزرگتر.

بسته به میزان آب مصرفی و سختی آب محل کار باید دستگاه تصفیه آب تجاری متناسب را انتخاب کنید برای مثال در مکان هایی که در آب آنها ضرات سمی و مضر وجود دارد از دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس استفاده کنید ولی در مکانهایی که آب آنها مزه و بوی مطلوب ندارد باید از دستگاه آب شیرین کن تجاری استفاده کنید. دستگاه های تصفیه آب تجاری دارای پمپ های قدرت مندی هستند تا بتوانند آب مورد نیاز را به جریان در آورند و همچنین این دستگاه ها دارای مخازنی برای ذخیره آب سالم هستند تا در زمان استفاده مکرر از آب مشکلی در روند تصفیه رخ ندهد.

دستگاه های تصفیه آب تجاری دارای فیلتر های متفاوتی هستند که متناسب با سختی و املاح آب ورودی انتخاب می شوند و زمان تعویض در آنها متفاوت است برای مثال فیلترهای اولیه که و ظیفه جذب شن و ماسه ، گل و لای آب را دارند باید شش ماه یک بار تعویض گردد ولی این زمان بسته به الودگی آب ورودی شاید به سه ماه یک بار هم برسد ولی فیلترهای بعدی که و ظیفه از بین بردن باکتری و ویروس ها را دارند و سختی آب را می گیرند هر یک سال یک بار باید تعویض گردند که این زمان نیز می تواند متغییر باشد، پس در زمان نصب دستگاه تصفیه آب تجاری زمان تعویض فیلتر ها را از فروشنده و کارشناسان بپرسید.