دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی به دستگاه هایی گفته می شود که برای استفاده در منزل ، محل کار و... ساخته شده اند و در محل های مختلف مانند زیر سینک ظرفشویی ، روی میز و... در آشپزخانه قرار می گیرند. دستگاه تصفیه آب خانگی در آخرین مرحله توزیع آب و در مکان مصرف آب قرار می گیرد و موجب می شود آبی را که می نوشید عاری از هرگونه املاح و ناخالصی های مضر باشد و در بیشتر این دستگاه ها شیر مجزایی برای استفاده از این آب پاک و سالم قرار داده شده است.

دستگاه تصفیه آب خانگی دارای مدلهای مختلفی هستند که می توانند در آشپزخانه ، آبدارخانه ادارات ، آبخوری و همچنین ورودی آب سردکن قرار گیرند تا آب گوارا را در اختیار شما قرار دهند. همچنین دستگاه تصفیه آب دارای کیفیت های مختلف و همچنین فیلترهای متنوع هستند که شما می توانید نسبت به نیاز ، سختی و املاح آب محل سکونت خود آنها را انتخاب نمایید.

دستگاه تصفیه آب خانگی دارای تعداد فیلتر های مختلف و همچنین تعداد مراحل تصفیه آب مختلفی هستند که هر کدام شیوه خاص خود را برای تصفیه آب دارند ولی در بیشتر آنها سه فیلتر اول وظیفه جدا سازی ناخالصی هایی مانند: شن و ماسه ، گل و لای ، رسوب لوله ، جلبک ها ، کلر ، رنگ و بو و تمام ذرات معلق را دارد و فیلتر های بعدی میکروب و ویروس ها را از بین می برند و آب تمیز و سالم را در اختیار شما قرار می دهد. در برخی از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی مخزنی برای ذخیره آب تعبیه شده است که روند تصفیه را سرعت می بخشد و همچنین موجب می شود آب در بخش فیلتر ها نماند.

 فروشگاه تصفیه آب فروشنده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی مختلف می باشد و شما می توانید برای انتخاب دستگاه تصفیه آب مناسب خود با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.