دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی که آن را تصفیه آب تجاری هم می نامند در ادارات و سازمانهایی استفاده می شود که مصرف آب شرب آنها بین 600 تا 2000 لیتر در روز باشد. عملکرد این دستگاه ها مانند دستگاه های تصفیه آب خانگی است ولی با گنجایش آب بیشتر و با این تفاوت که در تصفیه آب های تجاری از موتور قوی تر استفاده می شود و همچنین در روند تصفیه آب از نیرو برق نیز استفاده می شود.

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در مرحله اول ذرات معلق و همچنین ترکیبات مضر آب را جدا می کنند وسپس سنگینی و سختی آب را پایین می آورند. از دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در ادارات بزرگ ، سازمانهای دولتی و رستورانها استفاده می شود. قابلیت دیگر دستگاه های تصفیه آب تجاری مقاومت آنها در مقابل درجه حرارت بالا آب است که این امر موجب می شود که بتوانید از آنها برای تصفیه آب گرم نیز استفاده کرد.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را می توانید به منبع برای ذخیره آب تمیز متصل کرد تا برای مصرف آب روزانه با گنجایش زیاد به مشکل بر نخورید. دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی انواع مواد مضر مانند: میکروبها و باکتریها ، کلر و مواد سمی ، شن و ماسه ، رسوبات موجود در لوله ها و بو و طعم بد آب را از بین ببرد و آب سالم را در اختیار شما می گذارد.

فروشگاه تصفیه آب فروشنده انواع دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آماده عقد قرار داد با ادارات ، ارگانها و... می باشد. شما می توانید برای انتخاب دستگاه تصفیه آب مناسب و همچنین اطلاع از میزان آب مصرفی و انتخاب دستگاه متناسب با میزان آب مصرفی با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.