قطعات تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب از قطعات مختلفی مانند: فیلتر ، پمپ ، شیر برقی ، ترانس ، سوئیچ ، شیر مصرفی و ... تشکیل شده است. در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب از موجود بودن قطعات یدکی دستگاه مورد نظر در بازار اطمینان حاصل فرمایید.

انتخاب قطعات دستگاه تصفیه آب به اندازه خرید دستگاه حائز اهمیت است و در هنگام خرید قطعات به برند و مرغوبیت باید توجه کرد زیرا استفاده از قطعات و فیلترهای غیر استاندارد نه تنها بازدهی دستگاه تصفیه آب شما را پایین می آورد بلکه موجب استهلاک و خرابی دستگاه شما می شود. یکی از مهمترین بخش ها در دستگاه تصفیه آب فیلترها است که به صورت دوره ای باید تعویض گردد البته زمان تعویض این فیلترها بسته به آب ورودی دستگاه و همچنین نوع دستگاه متغییر است و بهتر است در زمان خرید و نصب دستگاه از فروشنده زمان تعویض این فیلتر ها را سوال فرمایید.

به دلیل وجود فیلترهای متنوع در اندازه و شکل های مختلف همیشه فیلتری را تهیه فرمایید که متناسب با دستگاه تصفیه آب شما باشد و در هنگام خرید از مرغوبیت کیفیت این فیلتر ها اطمینان حاصل فرمایید. لازم به ذکر است زمان تعویض فیلترهای دستگاه با هم متفاوت است پس در هنگام تعویض همه فیلترها را در یک زمان تعویض نکنید.

 تمامی محصولات موجود در فروشگاه تصفیه آب دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد و تمامی قطعات دارای علامت استاندارد و با بهترین کیفیت می باشد. برای خرید قطعات و تعویض آنها و همچنین اطلاع از زمان تعویض فیلترهای دستگاه با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.